Nabídka zárubní, dveří a kování

Informace k zárubním

Zárubně se dělí na dva typy: obložkové a rámové (tesařské).

Obložková zárubeň spolu se dveřmi je nejčastěji požívaný dveřní uzávěr. Důvodem je velká variabilita typu a rozměrů: šířky i tloušťky. Obložkové zárubně se dělí na dva základní typy podle použití:

  • do novostaveb je určena zárubeň typu Normal, která se osazuje na připravený stavební otvor.
  • druhý typ zárubně se osazuje na původní ocelovou zárubeň v prostorách kde nelze provést rozsáhlou rekonstrukci (vybourání ocelové zárubně)

 

Informace k interiérovým dveřím

Interiérové dveře se vyrábí z různých materiálů s jedinečnými vlastnostmi, které přenáší na finální produkt. Samozřejmě se liší podle ceny, dostupných dekorů a detailů, ale i tím, zda jejich vzhled v průběhu času zůstává stálý nebo se mění, podle toho jak pracuje přírodní materiál. 

Rádi odpovíme na Vaše dotazy, stačí když nás kontaktujete na telefonníf číslech 775 888 164 a 608 204 460 nebo napíšete zprávu. Rádi se Vám budeme plně věnovat.

Interiérové dveře se dělí na čtyři základní skupiny: fóliované, laminátové, dýhované a masivní


Fóliované dveře

  • patří k nejlevnějším vzhledem k povrchové úpravě, která nemá takovou odolnost jako ostatní povrchy. Každý výrobce má širokou škálu dekorů fóliovaných dveří a liší se kvalitou samotné fólie. Fóliované dveře lze běžně dostat v obchodních řetězcích.


Laminátové dveře

  • jsou nejprodávanějším sortimentem, a to zejména kvůli vyšší otěruvzdornosti a věrné podobě přírodních materiálu. Výrobci nabízí nové povrchy laminátových dveří: “takzvané” 3D dekory – CPL struktury, které jsou věrné kopie dřevin a to, nejen vzhledově, ale i na omak. Povrchová úprava CPL (Continuous Pressed Laminates) se vyrábí lisováním několika vrstev speciálních druhů papíru napuštěných umělou pryskyřicí.
dvere-byt
dvere-byt
dvere-byt
dyhovane dvere
dyhovane dvere
dyhovane dvere


Dýhované dveře

  • ocení především ti, kteří upřednostňují přírodní materiály. Dýhované dveře jsou jedinečné svoji barvou a texturou let. Každé dýhované dveře budou trochu jiné, což závisí na dřevině jako takové. (například: ořech – velké rozdíly, buk – malé rozdíly).

Masivní dveře

  • vzhledem k použitému materiálu – masivnímu dřevu, lze při výrobě provést více tvarových detailů než u dýhovaných dveří. Kromě přírodního materiálu, je výhodou dřevěných masivních dveří také větší odolnost a tuhost. Nevýhodou pak vyšší cena. 

Rádi zodpovíme Vaše dotazy, případně se domluvíme na osobní schůzce přímo na místě montáže. Stačí když nás kontaktujete na telefonních číslech 775 888 164 a 608 304 460 nebo napíšete zprávu. Rádi se Vám budeme plně věnovat.